Послуга заміру дверей

Довірте замір кваліфікованому і досвідченому професіоналу!

Правильний замір дверного отвору – це найважливіший етап процесу купівлі та установки дверей. Це особливо важливо, якщо Вам потрібні двері нестандартних розмірів, проте, точність виміру важлива і при замовленні готових дверей, оскільки технологічні характеристики тієї чи іншої моделі можуть впливати на особливості її монтажу. Попри те, що з боку цей процес здається досить легким, здійснити замір самостійно буває важко – тож для цього потрібні певні навички та спеціальні інструменти.

Заповніть форму для виклику замірника

Наш фахівець виїде до Вас додому, зробить виміри отворів для вхідних або міжкімнатних дверей, а також ознайомить Вас з каталогом, матеріалами та зразками наших виробів, щоб вам було простіше визначитися з покупкою. Крім того, він дасть Вам слушні поради щодо вибору дверей і фурнітури. Ви зможете ознайомитися з доступними варіантами обробки дверей і вибрати найбільш правильне колірне рішення, після чого менеджер розрахує остаточну вартість обраного Вами вироби.

Будь ласка, заповніть необхідне поле.
Будь ласка, заповніть необхідне поле.

Замір від нашого фахівця - гарантія того, що двері підійдуть ідеально. Замірник врахує всі нюанси, важливі для подальших етапів виготовлення та встановлення дверей. 

Ось кілька основних причин, чому варто звернутися за цією послугою до нас:

  • При заключенні договору замір безкоштовний!
  • Ви можете придбати цілий комплекс послуг, що охоплює не тільки замір, але й монтаж. Всі роботи будуть проводитися фахівцями зі стажем роботи понад 7 років, тому будь-які можливі труднощі будуть виявлені та усунені ще до початку монтажних робіт. На всі види робіт надається гарантія!
  • Наші майстри мають досвід роботи зі всіма колекціями дверей, представлених в каталозі. Вони знають всі характеристики кожної моделі та всі нюанси, які слід враховувати при встановленні, що гарантує бездоганний результат.
  • Вам не доведеться самостійно шукати інструменти та інші матеріали, які знадобляться при монтажі - майстер принесе все з собою. Особливо варто відзначити, що всі інструменти сучасні та перевірені, що дозволить зробити установку не тільки максимально якісно, але і швидко.

Дії щодо запобігання розповсюдження Covid-19

Дорогі клієнти, ми продовжуємо працювати для Вас в цій не простій ситуації під час карантину. Також ми перевіряємо температуру і загальне самопочуття всіх співробітників перед початком роботи. Замірники виїжджають до вас з антисептиком, бахілами, одноразовими масками і з рукавичками. Сподіваємося на швидке вирішення ситуації та бажаємо Вам міцного здоров'я!

Часті питання щодо заміру дверей:

Ви здійснюєте замір дверей лише у Львові, чи можливо викликати замірника по області?
Замір дверей у Львові надається по сталому прайсу. По інших містах оговорюється індивідуально.

Вам може сподобатись

Дізнайтесь точну ціну на двері та їх монтаж

Замовити консультацію менеджера

Контактна інформація

Компанія «ARTARENA»

м. Львів, вул Наукова 7,

ТЦ «НОВА МАРКЕТ»

Графік роботи:

Кожного дня: 11:00 - 18:00