Послуга заміру дверей

Довірте замір кваліфікованому і досвідченому професіоналу!

Правильний замір дверного отвору – це найважливіший етап процесу купівлі та установки дверей. Це особливо важливо, якщо Вам потрібні двері нестандартних розмірів, проте, точність виміру важлива і при замовленні готових дверей, оскільки технологічні характеристики тієї чи іншої моделі можуть впливати на особливості її монтажу. Попри те, що з боку цей процес здається досить легким, здійснити замір самостійно буває важко – тож для цього потрібні певні навички та спеціальні інструменти.

Заповніть форму для виклику замірника

Наш фахівець виїде до Вас додому, зробить виміри отворів для вхідних або міжкімнатних дверей, а також ознайомить Вас з каталогом, матеріалами та зразками наших виробів, щоб вам було простіше визначитися з покупкою. Крім того, він дасть Вам слушні поради щодо вибору дверей і фурнітури. Ви зможете ознайомитися з доступними варіантами обробки дверей і вибрати найбільш правильне колірне рішення, після чого менеджер розрахує остаточну вартість обраного Вами вироби.

Будь ласка, заповніть необхідне поле.
Будь ласка, заповніть необхідне поле.

Замір від нашого фахівця - гарантія того, що двері підійдуть ідеально. Замірник врахує всі нюанси, важливі для подальших етапів виготовлення та встановлення дверей. 

Ось кілька основних причин, чому варто звернутися за цією послугою до нас:

  • При заключенні договору замір безкоштовний!
  • Ви можете придбати цілий комплекс послуг, що охоплює не тільки замір, але й монтаж. Всі роботи будуть проводитися фахівцями зі стажем роботи понад 7 років, тому будь-які можливі труднощі будуть виявлені та усунені ще до початку монтажних робіт. На всі види робіт надається гарантія!
  • Наші майстри мають досвід роботи зі всіма колекціями дверей, представлених в каталозі. Вони знають всі характеристики кожної моделі та всі нюанси, які слід враховувати при встановленні, що гарантує бездоганний результат.
  • Вам не доведеться самостійно шукати інструменти та інші матеріали, які знадобляться при монтажі - майстер принесе все з собою. Особливо варто відзначити, що всі інструменти сучасні та перевірені, що дозволить зробити установку не тільки максимально якісно, але і швидко.

Дії щодо запобігання розповсюдження Covid-19

Дорогі клієнти, ми продовжуємо працювати для Вас в цій не простій ситуації під час карантину. Також ми перевіряємо температуру і загальне самопочуття всіх співробітників перед початком роботи. Замірники виїжджають до вас з антисептиком, бахілами, одноразовими масками і з рукавичками. Сподіваємося на швидке вирішення ситуації та бажаємо Вам міцного здоров'я!

Часті питання щодо заміру дверей:

Ви здійснюєте замір дверей лише у Львові, чи можливо викликати замірника по області?
Замір дверей у Львові надається по сталому прайсу. По інших містах оговорюється індивідуально.

Вам може сподобатись

Дізнайтесь точну ціну на двері та їх монтаж

Замовити консультацію менеджера