Послуга монтажу дверей

Довірте монтаж кваліфікованим і досвідченим професіоналам!

Звернувшись в компанію Артарена можна замовити встановлення міжкімнатних та вхідних дверей будь-якого типу і конструкції. Вся продукція, представлена ​​в нашому каталозі, пропонується з оперативною і якісною установкою. Досить уточнити, при замовленні дверей, що Вам необхідні монтажні послуги, після чого майстри компанії доставлять і встановлять вхідні або міжкімнатні двері. Також пропонуємо Вашій увазі послугу попереднього заміру дверей перед їх виготовленням та встановленням.

Установка дверей –  відповідальний процес, від якого залежить, чи будуть двері в повній мірі виконувати всі свої функції. Ця робота вимагає наявності досвіду, відпрацьованих навичок і спеціальних інструментів, тому надійніше довірити її професіоналу. При самостійному монтажі дверей можна знехтувати деякими особливостями Вашого приміщення чи обраної Вами моделі дверей, а це може привести до проблем із закриванням, виникненням сторонніх шумів і скрипу, зниження експлуатаційних характеристик і псування зовнішнього вигляду виробу. Рекомендуємо довірити установку вхідних та міжкімнатних дверей перевіреним фахівцям!

Заповніть форму для виклику монтажника

Установка дверей здійснюється тільки в присутності замовника або довіреної особи, яка повинна буде поставити свій підпис під актом приймання. Це означає, що Ви оплачуєте тільки якісно виконану роботу, а установник несе повну відповідальність за надані послуги.

Будь ласка, заповніть необхідне поле.
Будь ласка, заповніть необхідне поле.

При роботі з клієнтом, ми дотримуємося наступних умов співпраці:

  • Замовник в обов'язковому порядку присутній на об'єкті під час приймання робіт після закінчення монтажу. Оплата за монтаж проводитися після огляду всіх дверних прорізів. Монтажник розписується в специфікації про отримання грошей за монтаж.
  • Монтаж проводитися через 3 дні, після того як проведена доставка. Це час йде на те, щоб дерев'яні елементи конструкції досягли того ж рівня вологості, що і повітря в приміщенні, щоб в подальшому уникнути перекосів і деформації;
  • Старі двері, демонтовані співробітниками, розміщуються всередині квартири або на сходовому майданчику за бажанням замовника. Установники не виносять і не вивозять старі двері;
  • Додаткові роботи, такі як розширення стіни, підгонка линтви та інші дії, узгоджуються з замовником на етапі виміру отвору і оплачуються окремо виходячи з прайсу.
  • Професійна установка міжкімнатних дверей і вхідних дверей з урахуванням наведених вище умов, дозволяє домогтися якісного результату робіт.

Дії щодо запобігання розповсюдження Covid-19

Дорогі клієнти, ми продовжуємо працювати для Вас в цій не простій ситуації під час карантину. Також ми перевіряємо температуру і загальне самопочуття всіх співробітників перед початком роботи. Монтажники виїжджають до вас з антисептиком, бахілами, одноразовими масками і з рукавичками. Сподіваємося на швидке вирішення ситуації та бажаємо Вам міцного здоров'я!

Часті питання щодо монтажу дверей:

Ви здійснюєте монтаж дверей лише у Львові, чи можливо викликати замірника по області?
Монтаж дверей у Львові надається по сталому прайсу. По інших містах оговорюється індивідуально.

Вам може сподобатись

Дізнайтесь точну ціну на двері та їх монтаж

Замовити безкоштовний замір