Послуга монтажу дверей

Довірте монтаж кваліфікованим і досвідченим професіоналам!

Звернувшись в компанію Артарена можна замовити встановлення міжкімнатних та вхідних дверей будь-якого типу і конструкції. Вся продукція, представлена ​​в нашому каталозі, пропонується з оперативною і якісною установкою. Досить уточнити, при замовленні дверей, що Вам необхідні монтажні послуги, після чого майстри компанії доставлять і встановлять вхідні або міжкімнатні двері. Також пропонуємо Вашій увазі послугу попереднього заміру дверей перед їх виготовленням та встановленням.

Установка дверей –  відповідальний процес, від якого залежить, чи будуть двері в повній мірі виконувати всі свої функції. Ця робота вимагає наявності досвіду, відпрацьованих навичок і спеціальних інструментів, тому надійніше довірити її професіоналу. При самостійному монтажі дверей можна знехтувати деякими особливостями Вашого приміщення чи обраної Вами моделі дверей, а це може привести до проблем із закриванням, виникненням сторонніх шумів і скрипу, зниження експлуатаційних характеристик і псування зовнішнього вигляду виробу. Рекомендуємо довірити установку вхідних та міжкімнатних дверей перевіреним фахівцям!

Заповніть форму для виклику монтажника

Установка дверей здійснюється тільки в присутності замовника або довіреної особи, яка повинна буде поставити свій підпис під актом приймання. Це означає, що Ви оплачуєте тільки якісно виконану роботу, а установник несе повну відповідальність за надані послуги.

Будь ласка, заповніть необхідне поле.
Будь ласка, заповніть необхідне поле.

При роботі з клієнтом, ми дотримуємося наступних умов співпраці:

  • Замовник в обов'язковому порядку присутній на об'єкті під час приймання робіт після закінчення монтажу. Оплата за монтаж проводитися після огляду всіх дверних прорізів. Монтажник розписується в специфікації про отримання грошей за монтаж.
  • Монтаж проводитися через 3 дні, після того як проведена доставка. Це час йде на те, щоб дерев'яні елементи конструкції досягли того ж рівня вологості, що і повітря в приміщенні, щоб в подальшому уникнути перекосів і деформації;
  • Старі двері, демонтовані співробітниками, розміщуються всередині квартири або на сходовому майданчику за бажанням замовника. Установники не виносять і не вивозять старі двері;
  • Додаткові роботи, такі як розширення стіни, підгонка линтви та інші дії, узгоджуються з замовником на етапі виміру отвору і оплачуються окремо виходячи з прайсу.
  • Професійна установка міжкімнатних дверей і вхідних дверей з урахуванням наведених вище умов, дозволяє домогтися якісного результату робіт.

Дії щодо запобігання розповсюдження Covid-19

Дорогі клієнти, ми продовжуємо працювати для Вас в цій не простій ситуації під час карантину. Також ми перевіряємо температуру і загальне самопочуття всіх співробітників перед початком роботи. Монтажники виїжджають до вас з антисептиком, бахілами, одноразовими масками і з рукавичками. Сподіваємося на швидке вирішення ситуації та бажаємо Вам міцного здоров'я!

Часті питання щодо монтажу дверей:

Ви здійснюєте монтаж дверей лише у Львові, чи можливо викликати замірника по області?
Монтаж дверей у Львові надається по сталому прайсу. По інших містах оговорюється індивідуально.

Вам може сподобатись

Дізнайтесь точну ціну на двері та їх монтаж

Замовити безкоштовний замір

Контактна інформація

Компанія «ARTARENA»

м. Львів, вул Наукова 7,

ТЦ «НОВА МАРКЕТ»

Графік роботи:

Кожного дня: 11:00 - 18:00